Nyerj a Gyulaival!

Mit nyerhetsz?

A fődíjat,


1 000 000 forintot
Hetente
1 db Gyulai Városfelfedezést
Tartalma: szállás 2 főre és 2 éjszakára félpanziós ellátással: Aqua Hotel Superior Gyula /Corvin Hotel Gyula, belépők a gyulai Várfürdőbe, Gyulakult csomag.)
logo
Naponta
10 db Gyulai ajándékcsomagot
Ezen felül regisztrációdért automatikusan ajándék jár: egy 5000 Ft értékű, szállásdíjra fordítható kupon! A kupont a regisztrációt visszaigazoló e-mailben kapod meg, és 2022. december 20-ig válthatod be az Aqua Hotelben (5700 Gyula, Part u. 7/c.) vagy a Corvin Hotel Gyulában (5700 Gyula, Jókai u. 9-11.).

Mi kell, hogy nyerhess?

1

Vásárolj 2021. 10. 04. és 2021. 11. 28. között bármilyen Gyulai terméket!

2

Regisztrálj itt, a nyerjagyulaival.hu oldalon, töltsd fel a vásárlást igazoló blokkról az AP-kódot és a vásárlás dátumát. A blokkot őrizd meg a nyereményjáték végéig!

3

Rendszeresen figyeld a nyerjagyulaival.hu-t, hiszen a nyereményjáték ideje alatt hetente van sorsolás!

Nyertesek

Gratulálunk a nyerteseknek! Ellenőrizd, hogy te is köztük vagy-e!
A nyeremények átvételével kapcsolatos információkat a regisztráció során megadott e-mail címre küldjük ki a sorsolást követően, melyre 3 munkanapon belül választ várunk! A nyertesek nevét csak azután tüntetjük fel, miután felvettük velük a kapcsolatot, és úgy állapítjuk meg, hogy jogosultak a nyereményükre! Fontos! A vásárlást igazoló blokkot őrizd meg a nyereményjáték végéig!

Városfelfedezést
nyertek
2021.11.01.-07.

Balogh István Zalaegerszeg

Gyulai ajándékcsomagot
nyertek
2021.11.01.-07.

Pintér Józsefné Nyergesújfalu

Bagi Tamás Debrecen

Iványi Adrienn Orosháza

Hegedüs Tibor Hajdúdorog

dr.Kecskeméti Klára Győrújbarát

Istvánné Hollóczki Szolnok

Bolla László Zsolt Budapest

Török József DESZK

Holczmüller Éva Zalaegerszeg

Szabó Renáta Budapest

Dohos-Dulavics Diána Budapest

Nagy-burzan erika Hajdúszoboszló

Czagány Mária Budapest

Istvánné Bodolay Miskolc

Paulenka Szilvia Gyöngyös

Gyulavári Endre Nemesvámos

Lakatos Vera Budapest

Sárkányné Csík Viktória Békésszentandrás

Polyák Dávid Mikófalva

Várnai Györgyné Budapest

Gálné Lovas Éva Tápiógyörgye

SZABÓ József Körmend

Bereczné Juhász Andrea Apc

Pékné Maruzsi Beáta Kissikátor

Biro-Szalai Katalin Galgamácsa

Kiss Attila Vaszar

Fejes Károlyné Körmend

Vidó Lajosné Békéscsaba

Horváth Krisztina Pázmánd

Szaniszló Zoltán Szeged

Jánosné Kobzos Miskolc

Szabó Attila Szabolcs Tiszaföldvár

Nagy Eszter Keszthely

Dirner Anita Abony

Frank Zsófia Solymár

Mihalicza Józsefné Tura

KELEMENNÉ CSUHAY ZSUZSANNA Eger

Gyökér istvánné Hatvan

Vasvári Attila Nyírbátor

Lombos Viktor Budapest

Bagladi Tamás Kerkabarabás

Jurnyikné Hanusz Mária Budapest

Láng Nóra Ács

Kőszeghy László Érd

Salkáné Szőke Ágnes Csanádapáca

Kovács Nikoletta Cecilia Békéscsaba

Káposztás László Jászfényszaru

Séner János Békés

Benkő Péter Mosonmagyaróvár

Ruttner Szabolcs Győr

Csomós Péter Nyíregyháza

Kis Elemérné Budapest

Szabó Anna Budapest

Hőgye Péter Attila Pécs

Bali Bertalanné Jászfényszaru

Szántó Attila Péter Budapest

Tatár Gabriella Szeged

Iker Beatrix Budapest

FAZEKAS IMRE Makó

Misikné Horváth Szilvia Szarvas

Varga Judit Zita Budapest

Városfelfedezést
nyertek
2021.10.25.-31.

Vighné T. Katalin Budapest

Gyulai ajándékcsomagot
nyertek
2021.10.25.-31.

Szilágyi Tamás Szücsi

Tóthné Szalay Éva Győr

Pálné Németh Erzsébet Hajdúszoboszló

Horváth János Békéscsaba

Locher Bianka Szentendre

Molnár Erika Budapest

Mekli Kitti Győr

Lukovszkiné Németh Éva Domoszló

Dénes Anita Rédics

Ferenci Andrea Gyula

Német Csaba Szeged

Bartos Balázs Jászberény

Goda Mihály Szigetszentmiklós

Budai Antalné Mosonmagyaróvár

Kónyi Gabriella Dorog

Győrffi Krisztina Veszprém

Horváth Béla Fót

Schlitt Péter Pécs

Mülbacher József Imréné Sükösd

Pálfi Edit Budapest

Bíró Attila Eger

Szabó Tibor Hajdúszoboszló

Tálas Zsuzsanna Dunavarsány

Török Krisztina Tapolca

Rapos-Petercsák Ildikó Budapest

Istvánné Turós Budaörs

Baranyi Csanád Szombathely

Varga Ildikó Mosonmagyaróvár

Deák Mónika Nyergesújfalu

Szőrös István Szolnok

Király Beáta Deszk

Attiláné Abadi Budapest

Könczöl Katalin Püspökszilágy

Kerekes Krisztina Sajószentpéter

Jávor István Nyíregyháza

Polics Zoltán Szentlőrinc

Forgóné Torma Anikó Martfű

Dávid Zsolt Budapest

Szabó-Lukácsi Dóra Fertőd

Margit Gabriella Harisné Pintér Budapest

Wirth-Bognár Barbara Bugyi

Holczmüller Éva Zalaegerszeg

Ádám Nagy Süttő

Gräffné Bayer Zsuzsanna Szolnok

Kántor-Simon Erika Gyömrő

Farkas Patricia Anna Budapest

Tropsa Judit Keszthely

Andorka Klára Bősárkány

Evelin Kiss Győrújbarát

Főző Gabriella Érd

Parti-Szűcs Erika Vác

Dora Bernadett Törökszentmiklós

Keresztes Lászlóné Celldömölk

Rózsa Csilla Szeged

Nánainé Mitykó Nóra Hódmezővásárhely

Szalai Gábor Dunakeszi

Tompa Pál Nyirmada

Dr Rőmer Filoména Pécs

Jenei Viktor Battonya

Kovács István Érd

Kovács Eszter Bősárkány

Horvàth Andrea Celldömölk

MUROK SÁNDORNÉ GYULA

Városfelfedezést
nyertek
2021.10.18.-24.

Gréczi János Budapest

Gyulai ajándékcsomagot
nyertek
2021.10.18.-24.

Karika Andrea Oroszlány

Horváth Ildikó Békéscsaba

Vidó Éva Békéscsaba

Horváth Anasztázia Jészberény

Polyák Zoltán Gábor Budapest

Mészáros Eszter Salköveskút

Kovács János Battonya

Bertalan Renáta Budapest

Bakos Anett Zamárdi

Vargáné Hegyi Mónika Hort

Jóni Istvánné Budapest

Kovács Erika Cserszegtomaj

Dr. Joós Margit Anna Tordas

Páni Andrea Budapest

Nagy Zoltán Mályi

Peregi Adri Salgótarján

Csizmadiáné Dr.Pethő Tímea Debrecen

Tóth Tünde Mátészalka

Kovács Bence Battonya

Mihály Gábor Bátaszék

Szűcs Tiborné Tótkomlós

Németh Ágnes Budakeszi

Szabó Sándor Abádszalók

Mihály Rita Kőszeg

Váradi Éva Százhalombatta

Vida Katalin Barbacs

Káity Erzsébet Deszk

Zsók Mihályné Arnót

Nagy Zoltan Pécs

Maróti János Béla Budapest

Henrietta Gubány Tatabánya

Mihalicza Józsefné Tura

MAJOROS HAJNALKA Aszód

Mikáné Berentés Erzsébet Eger

Fekete László Kecskemét

Szőrös Istvánné Szolnok

Farkas Jánosné Békés

Dobronyi Gyula Zalaegerszeg

Kun-Szabó Dávid Kiskunmajsa

Grob Tibor Petőfibánya

Székely Szabolcs Mezőberény

Garamvölgyi Máté Szeged

Péterné Dávid Miskolc

Baranyai Gyula Egyházasrádóc

Fábián Imre Andornaktálya

Györki Istvánné Fényeslitke

Turzán Hajnalka Budapest

Gere Bence Nyírbátor

Komorné Bagdi Mária Hajdúböszörmény

Mária Kincse Budapest

Listván Edina Balkány

Nyitrai Ágnes Érd

Madács Anita Pusztazámor

Szabó Ágnes Kiskunhalas

Takács Gábor Budapest

Hőgye Péter Attila Pécs

Schreiber Ákos Gyúró

Tóth Ibolya Békéscsaba

Klausz Gábor Balatonfüred

Tanainé Fodor Ágnes Zalaegerszeg

Báthory Edit Dunakeszi

Varga Viktória Tolna

Gálházi Tünde Budapest

Szabó Szilvia Kőtelek

Bujaki Laura Dunaújváros

Stefán Rita Bátaszék

Krammer Zoltán Siófok

Takácsné Gantner Melinda Budapest

Tóth Zoltán Szombathely

Városfelfedezést
nyertek
2021.10.11.-17.

Kovácsné Nagy Ildikó Battonya

Gyulai ajándékcsomagot
nyertek
2021.10.11.-17.

Szabó Károlyné Kőtelek

Pazsiczki Jánosné Ipolyszög

Adovicsné Majoros Adrienn Báránd

Blaskó Tamás Orosháza

Antal Zoltán Dunakeszi

Anikó Dabasi Albertirsa

Tikász Lajosné Debrecen

Felegyi Júlia Budapest

Novák Sándor Nemesrádó

Horváth Ildikó Békéscsaba

Kiss Béla Tököl

Turcsán Pál Budapest

Bezzeg Krisztián Budapest

Grega Jánosné Sárospatak

Kiss Zoltán Zsolt Tiszaújváros

Fricz Zsolt Nagyfüged

Farkas Anikó Komárom

Kaukerné Romhányi Anikó Székesfehérvár

Kovács János Battonya

Matuz László Békésszentandrás

Skadra Brigitta Ráckeve

Szántó Ildikó Gyula

Haszonits Éva Szigetszentmiklós

CZOMBA ERIKA Budapest

Tóth Tamás Pomáz

Bocsó Nándoné BÁTONYTERENYE

Lévai Sándorné Mezőtúr

Gajdica Valéria Tornyópuszta

Koleszár Erika Miskolc

Menyhárt-Demeter Ágnes Tápiószőlő

Nagy Gézáné Vámosszabadi

Horváth Ildikó Békéscsaba

Német Csaba Szeged

Somogyváry Balázs Sopron

Horváth Péter Róbert Érd

Bagi Gabriella Debrecen

Kovács Miklós László Budapest

Oláh Sándorné Debrecen

dr. Takács László Veszprém

Maródi Mihályné Szeged

Sápiné Rozgonyi Beáta Budapest

Sárkányné Vincze Julianna Szolnok

Pallós Lajos Kazincbarcika

Heiler Melinda Szeged

Sulyok Lili Budapest

Vámos Dóra Sorokpolány

Páyer Krisztina Nyíregyháza

Benke Greta Nyíregyháza

Pandula Erika Budapest

Rácz Zsuzsanna Szécsény

Zsuberátsné Sasvári Márta Pécs

Gyalog János Hatvan

SKORÁN OTTÓNÉ Szentendre

Major Józsefné Abony

Szabó Tímea Kondorfa

Felső Tamás Gárdony

Kovács Dávid Szeged

Lakatos Károly Budapest

Szivák Fruzsina Budapest

Tasi Katalin Budapest

Kapcsándi Balázsné Pápa

Apáti Nagy Judit Budapest

Hankó Györgyné Békéscsaba

Takácsné Berecz Éva Pápa

Dénes László Celldömölk

Madács Anita Pusztazámor

Városfelfedezést
nyertek
2021.10.04.-10.

Mátravölgyi Éva Budapest

Gyulai ajándékcsomagot
nyertek
2021.10.04.-10.

NAGY Gabriella Bátaszék

Lévai Sándor Mezőtúr

Csiernyik Lászlóné Békés

Vendégh Gáborné Tatabánya

Kovácsné Nagy Ildikó Battonya

Fekete Tamás Nagyvenyim

Nagy Dóra Zsuzsanna Szigetcsáp

Varga Lajosné Törökbálint

Czeglédi Tünde Füzesgyarmat

Törös Dóra Kisújszállás

Galgóczi Ildikó Mosonmagyaróvár

Kiss Ibolya Túrkeve

Balogné Suba Terézia Besenyeszög

Faragó-Róla Zsófia Budapest

Kovács T. Mihály Csömör

Bagi Andrea Budapest

NAGY Gabriella Hódmezővásárhely

S. Nagy Gabriella Hódmezővásárhely

Horváth Istvánné Zalalövő

Imre Róbert Mosonmagyaróvár

Szappanos Dóra Budapest

Kaluha Istvánné Szákszend

Kereszturi Julianna Tárnok

Sándor Edit Éva Békéscsaba

Fejesné Markos Katalin Budapest

Bödő Bernadett Kőszárhegy

Vizi Jánosné Kiskunfélegyháza

Kovács Dávid Szeged

Józsáné Petrik Margit Budapest

Csősz Sándor Érd

Soós Ilona Mosonmagyaróvár

Szabó Attila Szabolcs Tiszaföldvár

zoltánné REINELT Szentgotthárd

SZABÓ Józsefné Körmend

Dudás Tamás Budapest

Csépány Lászlóné Jászfényszaru

Lászlóffy Zoltánné Orosháza

Csóra József Magyarhomorog

Dr. Berei Szonja Budapest

Péterné Dávid Miskolc

Aszódi Ferencné Hévízgyörk

Vaspál Csabáné Bátonyterenye

Krajcsovicz Győrgy Békéscsaba

Ágoston-Csáki Ingrid Budapest

kosztelnik Lászlóné Nagykanizsa

Drótár Jánosné Prügy

Simon László Nyergesújfalu

Szegi Rita Mária Budapest

Komli József Barcs

Kővári Tamásné Pilisvörösvár

Czimer-Zolnai Levente Ózd

Kovács Dávid Szeged

Lung Györgyné Battonya

Koszogovits Sándorné Szombathely

Forgóné Torma Anikó Martfű

Magyar Imréné Abda

Nagy Imre Bátonyterenye

Füzesséry Norbert Jobbágyi

Szőcsné Antal Irén Szentistván

Király Beáta Deszk

Vidó Éva Békéscsaba

Márton Gábor Budapest

Adamik János Ajka

Csépány Lászlóné Jászfényszaru

Füzi Mária Budapest

Eszényi Viktor Budapest

Pertl Ferenc Lajosné Budapest