Csapat

NYERJ a több, mint 150 éves
GYULAIVAL
több, mint 150 ajándékot!

Mit nyerhetsz?

Nyeremény

8db wellness hétvége Gyulán

Hunguest Hotel Erkel ***/****

Hunguest Hotel Erkel ***/****

Gyulai Várfürdő

Gyulai Várfürdő

Elizabeth Hotel****

Elizabeth Hotel****

80db Gyulai termékcsomag

Gyulai termékcsomag

80db Gyulai Kolbászkódex

Gyulai Kolbászkódex

Mi kell, hogy nyerhess?

1

Vásárolj 2019. 05. 06. és 2019. 06. 30. között bármilyen Gyulai terméket!

2

Regisztrálj itt, a nyerjagyulaival.hu oldalon, töltsd fel a vásárlást igazoló blokkról az AP-kódot és a vásárlás dátumát. A blokkot őrizd meg a nyereményjáték végéig!

3

Rendszeresen figyeld a nyerjagyulaival.hu-t, hiszen a nyereményjáték ideje alatt hetente van sorsolás!

Nyertesek

Gratulálunk a nyerteseknek! Ellenőrizd, hogy te is köztük vagy-e!
A nyeremények átvételével kapcsolatos információkat a regisztráció során megadott e-mail címre küldjük ki a sorsolást követően, melyre 3 munkanapon belül választ várunk! A nyertesek nevét csak azután tüntetjük fel, miután felvettük velük a kapcsolatot, és úgy állapítjuk meg, hogy jogosultak a nyereményükre! Fontos! A vásárlást igazoló blokkot őrizd meg a nyereményjáték végéig!

Hűtőt nyertek
2019.05.06.-12.

Földi Szilvia, Budapest

2019.05.13.-19.

Lagler Tünde, Lovasberény

2019.05.20.-26.

Losonczi Márta, Érd

2019.05.27.-06.02.

Matáné Kiss Anikó, Egerbakta

2019.06.03.-09.

Vörös Szabolcs, Zalaegerszeg

2019.06.10.-16.

Báthory Edit, Dunakeszi

2019.06.17.-23.

Barta István, Érd

2019.06.24.-30.

Rideg Mihályné Judit, Budapest

Wellness hétvégét
nyertek
2019.05.06.-12.

Gyurkó Karina, Vámosgyörk

2019.05.13.-19.

Takács Lászlóné, Zalaegerszeg

2019.05.20.-26.

Aranyi Edina, Acsád

2019.05.27.-06.02.

György Zsuzsanna, Budapest

2019.06.03.-09.

Vajda Zsolt Géza, Eger

2019.06.10.-16.

Seregi Nóra, Budapest

2019.06.17.-23.

Török Anikó, Derekegyház

2019.06.24.-30.

Cserepes Edina, Pécel

Termékcsomagot
nyertek
2019.05.06.-12.

Kopasz Mihályné, Almásfüzitő

Mogyorósi Andrea, Budapest

Kovácsné Nagy Ildikó, Battonya

Stummer Zoltánné (Mészáros Tímea), Sopronhorpács

Kissné Wéber Krisztina, Tatabánya

Kosztelnik Lászlóné, Nagykanizsa

Trencsényi Szilvia, Budapest

Magyar János, Miskolc

Müllner Ildikó, Budapest

Gyarmatiné Vécsei Tímea, Edelény

2019.05.13.-19.

Hajós Ágnes, Siófok

Kőhegyi Csaba, Dunaújváros

Pap Dávid, Győr

Bali Bertalanné, Jászfényszaru

Csépány Lászlóné, Jászfényszaru

Horváth Mihály, Budaörs

Varga Nikoletta, Badacsonyörs

Pál Mónika, Ajka-Padragkút

Gendur Nikolett, Alsónémedi

Bujákiné Nagy Eszter, Pázmándfalu

2019.05.20.-26.

Almádiné Gáspár Edina, Salgótarján

Katona Ágnes, Heves

Kolozsváriné Szolár Zita, Békéscsaba

Kruchióné Hunya Adrienn, Gyomaendrőd

Ivanics Győző, Jászberény

Kaposi Gergely, Sopron

Jakabné Tóth Mária, Dunaföldvár

Hajduk Renáta, Borsodnádasd

Mezey Györgyné, Budapest

Laky Attila, Budapest

2019.05.27.-06.02.

Palcsák Jánosné, Balatonfüred

Vincze Miklósné, Nagykőrös

Kimlei Jánosné, Monor

Nagy József, Budapest

Vágó Norbert, Kistelek

Zagyi Mihályné, Szolnok

Bironé Oláh Mária, Budapest

Gellért Emese, Debrecen

Koszogovits Sándorné, Szombathely

Vargáné Márton Ilona, Budapest

2019.06.03.-09.

Basahidiné Anna, Nyergesújfalu

Lénárt Zsuzsa, Budapest

Hidvégi Zsolt, Budapest

Bita Milán, Zalacséb

Zsömböly Borbála, Budapest

Oláh Krisztina, Budapest

Dr. Bakai Katalin, Dunaújváros

Csépány Nikolett, Jászfényszaru

Lévainé Makra Ildikó, Budapest

Márta Tímea, Kaposvár

2019.06.10.-16.

Márkus Zoltánné, Gyula

Kóderné Rácz Ágnes, Nyíregyháza

Gulyásné Szilágyi Krisztina, Darvas

Balatoni Tiborné, Dombóvár

Gerebenics Ildikó, Mende

Hodován László, Kalocsa

Bajzák Bettina, Kiskunfélegyháza

Szabó Antalné, Karcag

Kiss Ibolya Györgyi, Túrkeve

Hurik István Lajosné, Vác

2019.06.17.-23.

Rudic Mónika, Budapest

Scheiner Renáta, Pécs

Ináncsi Dezsőné Gabi, Eger

Jancsóné Piller Mária, Balatonfüred

Csépe Gábor, Pásztó

Zab László, Hantos

Reinhardt Lajos, Törökbálint

Labancz Linda, Budapest

Csizmadia Szilárd, Veszprém

Lazur Istvánné, Apaj

2019.06.24.-30.

Czene Zoltán, Békéscsaba

Bilicska Piroska, Battonya

Várnai Györgyné, Budapest

Révész Jolán Mónika, Paks

Győri Magdolna, Békés

Holló Ágnes, Debrecen

Főző Gabriella, Budapest

Kékesi Zsolt, Budapest

Hangyás Krisztina, Békésszentandrás

Bartuczné Kiss Erika, Budapest

Kolbászkódexet
nyertek
2019.05.06.-12.

Vidó Éva, Békéscsaba

Kovács Renáta, Szombathely

Berecz Andrásné, Csabacsűd

Kolonics Csabáné Gabriella, Nagytevel

Pap Johanna, Békéscsaba

Kucskáné Pap Erika, Pécs

Botyánszki Mária, Békéscsaba

Törös Dóra, Kisújszállás

Szabóné Haskó Erika, Kiskőrös

Mária Gyarmati, Kecskemét

2019.05.13.-19.

Pintér Klára, Budapest

Juhászné Rácz Zita, Makó

Kovács János, Battonya

Éva Varga, Budapest

Mertz Anita, Nagyvenyim

Moldoványi Anikó, Budapest

Horváthné Pintér Éva, Zalaegerszeg

Bodor Anett, Mátraszele

Antal Anett, Szentes

Rémiás Renáta, Budapest

2019.05.20.-26.

Farkas István, Budapest

Solymosi Balázs, Telki

Valán István, Székesfehérvár

Keszég Attila Márton, Szeged

Fuszné Kapcsándi Klaudia, Pápa

Zalaváriné Köller Tímea, Százhalombatta

Fehér Andrea, Szolnok

Barnáné Csuzi Szilvia, Bocskaikert

Vass István József, Szeged

Peszter Tamás, Paks

2019.05.27.-06.02.

Szabó Sándorné, Budapest

Simon Szilvia, Budapest

Kovács Szilvia, Debrecen

Besze Mónika, Budapest

Palicskó Mercédesz, Nyírbogát

Oláhné Kriston Márta, Besenyőtelek

Óvári Anna, Salgótarján

Szalai Zsolt, Gyöngyös

Tombor Judit, Budapest

Szőrös Istvánné, Hódmezővásárhely

2019.06.03.-09.

Kertiné Szőke Erika, Nagyrév

Balázs Ágnes, Hódmezővásárhely

Vajdáné Hegedűs Éva, Kecskemét

Pivonkáné Benke Éva, Nagyrákos

Nagy János Béla, Debrecen

Németh Ágnes, Budakeszi

Csiernyik Irén, Békés

Fujsz Kata, Szombathely

Horváthné Takács Veronika, Győrszemere

Varga Zoltán, Kőszárhegy

2019.06.10.-16.

Szombati-Kovács Ágnes, Hajdúszoboszló

Skotner János, Tárnok

Gyökér Istvánné, Hatvan

Bögös Sándor, Békéscsaba

Petrovszki Tamás, Békéscsaba

Medgyesné Mig Andrea, Deszk

Kracskóné Spisák Nikolett, Ózd

Nyiraty Gábor, Békéscsaba

Kónya Dániel, Eger

Kálmán Erika Ildikó, Pápa

2019.06.17.-23.

Kiss Istvánné, Túrkeve

Lőrincz Jánosné, Kocsord

Bódog Erika, Visznek

Kisné Cselei Mária Terézia, Tápiógyörgye

Földesi Richard, Békéscsaba

Nagy Bernadett, Budapest

Fuferenda Józsefné, Sződliget

Szabó István, Körmend

Bedi Georgina, Győr

Horváthné Khol Erika, Baja

2019.06.24.-30.

Vargáné Sáfár Gyöngyi, Badacsonyörs

Sály Anett, Eger

Ifj Funk Gábor, Budapest

Nyilas Tibor, Hajdúszoboszló

Varga Nikoletta, Badacsonyörs

Szilágyi Szabolcs, Budapest

Sárosiné Orosz Éva, Szigethalom

Kovács Bence, Battonya

Adácsi Ágnes, Vámosgyörk

Csányi Erika, Keszthely